Scroll
remonty poznań

czym się Wyróżniamy

Remonty Poznań

Jeśli planujesz remont domu lub mieszkania w Poznaniu i przerasta Cię liczba obowiązków i prac, które trzeba wykonać pomożemy Ci wszystko zaplanować i skoordynować. Lepiej postawić na kogoś solidnego i sprawdzonego niż wyszukiwać firmę, która oferuje niskie ceny. Weź pod uwagę czy firma dotrzymuje ustalonych zasad i terminów, czy wykonuje pracę rzetelnie dbając przy tym o estetykę i porządek.

Nie ma wielkiego znaczenia, jaki zakres prac przygotowałeś, dobra firma remontowa równie skutecznie radzi sobie z malowaniem ścian, jak i całkowitą przebudową mieszkania. Poznań to nie jedyne miejsce, w którym nasza firma wykończeniowa wykonuje kompleksowe remonty mieszkań. Działamy na terenie całej Wielkopolski!

czym się Wyróżniamy

Szeroka oferta

Na przestrzeni ostatnich lat nasza firma zdobyła nie tylko duże doświadczenie, ale i wielu zadowolonych klientów. Można nam zlecić każdą pracę, związaną z remontem, przebudową wnętrza czy ociepleniem budynków. Zajmujemy się malowaniem, gipsowaniem, układaniem płytek, a także montażem instalacji wodno – kanalizacyjnych. Do tego znamy się również na ocieplaniu poddaszy, podwieszanych sufitach czy montażu okien.
Poznań remonty

Doradzimy Ci, jakie materiały budowlane i wykończeniowe będą potrzebne do realizacji Twojego projektu. Dodatkowo bierzemy na siebie zakup i dowóz wszystkich potrzebnych materiałów. Z nami możesz liczyć na fachowe i udane wykonanie każdego remontu.

Remonty Poznań

czym się Wyróżniamy

Rzetelność i doświadczenie

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasza firma remontowa należy do najlepszych w Poznaniu a także całej Wielkopolsce. Co nas wyróżnia spośród konkurencji? Przede wszystkim jakość wykonywanych usług. Nie musisz obawiać się niedoróbek, zniszczonych podłóg czy uszkodzonych ścian. Zawsze sprzątamy po swojej pracy. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy, zanim przystąpią do pracy, dokładnie opowiedzą Ci przebieg planowanych działań tak, abyś był na bieżąco z remontem. Bez uzgodnienia z Tobą nie podejmiemy się żadnych dodatkowych prac, które mogłyby generować wyższe koszty remontu. Pracujemy po spisaniu umowy, która musi satysfakcjonować obie strony. Masz możliwość negocjowania zarówno zakresu naszych działań, jak i stawki, za którą podejmiemy się remontu. Dajemy gwarancję na nasze wykonawstwo.

remonty poznań kretyt

Remont kompleksowy

01

Zwykle remont mieszkania lub domu związany jest z latem, wtedy lepiej nam wyeliminować naniesiony pył czy kurz. Zadaniem firmy jest poprawne wykonanie remontu podczas każdej pory roku. Remont kompleksowy kojarzy się z remontem generalnym jak i również z wieloetapowym procesem.

remont łazienki

02

Łazienka to wspaniałe miejsce we wszystkich domach, gdzie można zrelaksować się po całym dniu biorąc prysznic czy kąpiel oraz zregenerować siły stracone w czasie dnia. Ponadto służy do toalety porannej dla każdego z członków rodziny.

INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE

03

W czasie remontu kompleksowego domów i mieszkań wymieniana jest instalacja wodno-kanalizacyjna oraz układane są nowe rury.  Zazwyczaj prace te przeprowadza się w kuchni i łazience. Tego rodzaju prace wykonuje firma NASZ NOWY DOM specjalizująca się w instalacjach wodnych.

Wykończenia wnętrz

04

Po jakimś czasie wszystkie mieszkania i domy muszą być remontowane. Dominującym punktem każdej renowacji jest odświeżanie i malowanie.

A gdy kupimy dom z drugiej ręki, wtedy musimy go wyremontować przed wprowadzeniem się do niego.

PODŁOGI, POSADZKI

05

Ważnym etapem remontu każdego domu jest renowacja podłogi. Należy wybrać odpowiednie materiały, które zastosujemy do zrobienia naszej podłogi. Najczęstszym produktem używanym do ułożenia podłóg są płytki ceramiczne. Są one bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

UKŁADANIE GLAZURY

06

Ułożenie płytek ceramicznych nie jest skomplikowane, ale lepiej wykonanie ich zlecić sprawdzonej firmie remontowej. Właściwe rozmieszczenie płytek wiąże się z posiadaniem doświadczenia w tego typu pracy. Warto zaznaczyć, że glazura szkliwiona jest materiałem używanym do wykładania ścian 

w kuchni i łazience, a płytki nieszkliwione są stosowane do dekoracji ścian.

MALOWANIE

07

W ramach prac remontowych wykonujemy usługi malarskie głównie farbami sprawdzonych producentów, które mają zastosowanie we wszystkich 

pomieszczeniach mieszkalnych.

GIPSOWANIE

08

Istotnym elementem renowacji domu jest gipsowanie. Gdy ściany przed malowaniem są w dobrym stanie, wtedy unikniemy ciężkiej pracy oraz 

sprzątania po gipsowaniu. Ale niestety może tak nie być. Przed gipsowaniem należy usunąć ze ściany gwożdzie i kołki.

Regipsy

09

Do wygładzania ścian można użyć płyt gipsowo-kartonowych czyli tzw. "regipsów". Jeżeli w naszym domu są krzywe i niewłaściwie wykonane 

ściany to najlepszym rozwiązaniem będą regipsy.

 

Montaż płyt wedi

10

Idealnym materiałem budowlanym jest płyta Wedi, którą używa się do zabudowy łazienki i wilgotnych pomieszczeń. Służy również do kształtowania 

nowoczesnych form. Zaletą płyty Wedi jest jej odporność na działanie wody oraz trwałość. 

PODWIESZANE SUFITY

11

We współczesnym budownictwie do renowacji wnętrz pomieszczeń stosuje się podwieszane sufity. Pełnią one funkcję dekoracyjną oraz używa 

się ich do pokrycia elementów instalacyjnych i montażu oświetlenia.

montaż okien

12

Odpowiednio zamontowane okna powinny ustrzec nas od kłopotów. Dlatego należy wynająć dobrych fachowców , żebyśmy byli zadowoleni 

z montażu tych okien. Zycie w Wielkopolsce związane jest z nieustannym hałasem, który przedostaje się do domu przez ścianę zewnętrzną 

oraz nieprawidłowy montaż tych okien.

REMONT PODDASZA

13

Marzeniem klientów jest posiadanie przytulnego poddasz. Co należy zrobić, aby poddasze było ciepłym i wyjątkowym mieszkaniem?

O tym decyduje wysokość strychu i stan stropu. Należy zwrócić również uwagę na konstrukcje dachu jak i jego kształt.

Ocieplanie poddaszy

14

Mieszkanie na poddaszu jest marzeniem, gdy planujemy budowę domu jednorodzinnego. Poddasze musi być odpowiednio ocieplone , żeby mieszkało się na nim komfortowo. Jednak budując dom popełnia się wiele błędów.

OSUSZANIE I IZOLACJA POZIOMA BUDYNKÓW

15

Elewacja jest jednym z podstawowych elementów wszystkich mieszkań i domów. Mury muszą być właściwie uszczelnione, żeby budynek dobrze prezentował się oraz był w odpowiednim stanie przez kolejne lata.

Remonty Poznań

Na poznańskim rynku działają przedsiębiorstwa oferujące szeroki zakres profesjonalnych usług remontowych dla domów i mieszkań. Poznań to miejsce, gdzie realizowane są różnorodne projekty renowacji, obejmujące zarówno odświeżanie tradycyjnych kamienic, jak i adaptacje nowo wybudowanych budynków.

Usługi modernizacyjne Poznań

Usługi renowacyjne obejmują prace modernizacyjne na różną skalę i w różnym stylu, w przypadku zarówno domów, jak i mieszkań. Specjaliści od projektowania wnętrz oraz doświadczeni fachowcy od renowacji dążą do tworzenia przestrzeni, które doskonale łączą nowoczesność z tradycją. Ich celem jest dostosowanie nieruchomości do współczesnych potrzeb i gustów mieszkańców miasta.

Modernizacje mieszkań i domów Poznań

W miarę jak Poznań się rozwija, modernizacje mieszkań i domów stają się sztuką tworzenia funkcjonalnych i spójnych wnętrz, poprawiających jakość życia mieszkańców oraz podnoszących wartość nieruchomości. Decydując się na przeprowadzenie remontu, inwestorzy mogą przekształcić swoje nieruchomości, nadając im nowy blask i zwiększając atrakcyjność na rynku nieruchomości. To inwestycja w przyszłość, przynosząca wiele korzyści zarówno mieszkańcom, jak i właścicielom nieruchomości.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta

Zadzwoń!