Scroll
parę słów o remoncie

Nasza firma wykonuje również usługi malarskie, które realizujemy głównie z użyciem farb renomowanej firmy FLUGGER. Doskonale nadają się do różnego typu powierzchni jak i pomieszczeń. Przy ich pomocy wymalujemy zarówno sufity jak i ściany, pamiętajmy jednak, że wybór odpowiedniego rodzaju farby jest uwarunkowany jej charakterystyczną specyfiką i należy ją odpowiednio do danego zlecenia dobrać.

MALOWANIE POZNAŃ

Pamiętajmy jednak, że zanim zdecydujemy się na podjęcie decyzji w kwestii wyboru farby, dobrze jest zapoznać się z ich typami, na przykład odwiedzając stronę internetową producenta danej farby.
Szansa przejrzenia próbek kolorów sprawia, że sami mamy możliwość wirtualnie zaaranżować zmianę barw i wykonać aranżację kolorystyczną poszczególnych pomieszczeń.

Poznań

To jednak nie wystarczy, bowiem kolor, który mamy ostatecznie wybrać, powinniśmy jeszcze wcześniej przed podjęciem ostatecznej decyzji zobaczyć w rzeczywistości – w takich warunkach może on się bowiem różnić od tego, który zobaczymy w Internecie.

Malowanie, a dobór odpowiedniej farby

Malujemy wyłącznie farbami Flugger. Jest to obecnie najlepsza na rynku farba. Rodzaj farby dobieramy w zależności od rodzaju pomieszczenia i ściany.

Zadzwoń!