Scroll
parę słów o remoncie

Remont kompleksowy to wydarzenie, które przeraża wiele osób. Trzeba dopilnować wielu spraw, robotników, zakupić materiały, a na dodatek powstaje masa kurzu i robi się bałagan, nad którym później trudno zapanować. Wiele osób decyduje się na tego typu remonty wiosną czy latem, gdzie łatwiej chociażby przewietrzyć mieszkanie, jednak dobrze zorganizowana ekipa remontowa przeprowadzi sprawnie takie prace bez względu na porę roku czy pogodę. W Poznaniu takich fachowców, którzy kompleksowo i rzetelnie zajmą się szerokim zakresem prac remontowo-budowlanych znajdziesz w firmie Lech-Bud. Z nami zapanujesz nad każdym remontem i przebiegnie on bezproblemowo i fachowo.

Kompleksowe remonty Poznań

Podejmujemy współpracę z każdym zleceniodawcą, od indywidualnego aż po prywatne firmy, instytucje o charakterze publicznym, czy też administratora dowolnej społeczności. To nie tylko niewielkie zmiany w mieszkaniu, ale również kompleksowe prace, których celem jest wymiana dowolnej instalacji, czy też zmiany przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń. Podejmujemy się również docieplenia domów, zwłaszcza w rejonie poddasza. 

 
Poznań

Każde zlecenie traktujemy rzetelnie, indywidualnie, profesjonalnie oraz terminowo. Doradzamy w kwestii materiałów budowlanych oraz tego, w jaki sposób warto spisać z nami umowę, aby była satysfakcjonująca dla obu stron. Kompleksowy remont w Poznaniu jeszcze nigdy nie był tak łatwy. Nie mamy sobie równych w kwestii usług remontowych, jeśli chodzi o Poznań.

Naszą specjalnością są kompleksowe usługi remontowe, czyli takie, które wymagają od nas pełnego zaangażowania. To zwykle złożone, skomplikowane prace, które sprawiają, że zarówno wygląd, funkcjonalność, jak i przeznaczenie pomieszczeń zmieniają się nie do poznania. Lubimy takie metamorfozy, po których właściciel nie jest w stanie rozpoznać swoich wnętrz. Jesteśmy fachowcami, którym spokojnie możesz powierzyć klucz od domu, mieszkania, czy biura. Zanim podejmiemy się prac, dokładnie oglądamy pomieszczenia, oraz ustalimy zakres działań, wyceniając całość. Wiemy, że dla Klienta liczy się nie tylko jakość wykonania, ale również komunikatywność pracownika, który opowie, na jakim etapie prac aktualnie się znajduje.

 
Zadzwoń!