Scroll
parę słów o remoncie

Prędzej czy później każde zamieszkiwane przez nas mieszkanie czy dom będzie wymagał mniejszego lub większego remontu, nawet jeśli byłoby to tylko odmalowanie ścian czy wymiana okien na szczelniejsze. Są też sytuacje, że kupujemy mieszkanie na rynku wtórnym i zanim wprowadzimy się do wymarzonego domu potrzebujemy wykonać remont generalny lub odświeżyć poszczególne pomieszczenia. Wielu z nas obawia się podejmować taką pracę samodzielnie ze względu na brak czasu, panujący podczas remontu bałagan i trudność ze skoordynowaniem wszystkich prac. Tym bardziej warto powierzyć to sprawdzonej ekipie remontowej, która odciąży nas i pomoże przeprowadzić to szybko i fachowo.

Wykończenia wnętrz

Nie mamy sobie równych w kwestii wykończenia wnętrz jeśli chodzi o Poznań i okolice. Na najwyższym poziomie przeprowadzimy zarówno drobne prace remontowe, jak i generalny remont od podstaw, bo nie ma dla nas trudnego zadania do wykonania.  Jeśli interesują Cię kompleksowe wykończenia wnętrz w Poznaniu lub okolicy, zapoznaj się z zakresem prac, jakie możemy dla Ciebie wykonać.

Poznań

To działania na różnym etapie, nawet, jeśli oznaczają wykonanie poprawek po niesolidnych fachowcach. Niezależnie od rodzaju prac – wykończenia wnętrz zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie. Zgłoś się do nas, jeśli nie podoba Ci się podział Twojego mieszkania. Pomożemy zbudować lub zburzyć ścianę działową oraz zmienić przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń, dostosowując do nich odpowiednie przyłącza, jak w przypadku zmiany lokalizacji kuchni. Nasz zakres działań to także rozprowadzenie instalacji elektrycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Układamy warstwy izolacyjne podłogi, rozprowadzamy rury, ocieplamy poddasze, tynkujemy sufity i ściany. Lech Bud to również wiele innych prac, związanych z wnętrzem, jak zakładanie parapetów wewnętrznych, wylewki, czyli przygotowanie podłoża pod materiały posadzkowe. Doradzamy w kwestii wyboru materiałów, precyzujemy, po jakim czasie od wykonania wylewek można przystąpić do robienia podłogi, dostosowujemy poziom wylewek do różnych grubości materiałów posadzkowych. Marzy Ci się podwieszany sufit? Pomożemy Ci zrealizować ten pomysł doradzając jednocześnie, jaki materiał warto przy nim zastosować. Układanie glazury, posadzek ceramicznych i kamiennych to już dla nas drobnostka, nie mniej przykładamy do niej równie wielka precyzję. Wykończenia wnętrz to nasza specjalność!

Zadzwoń!