Aranżacja wnętrz w stylu glamour jest ostatnim krzykiem mody. Glamour łączy w sobie elementy, które na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasują np. współczesny design z barokowymi meblami lub matowymi czy błyszczącymi powierzchniami.

Jest to idealne połączenie, gdy wnętrze ma być luksusowe, a jednocześnie lekkie. Duże mieszkań w stylu glamour można zobaczyć w Poznaniu. Kolory, które dominują w takich wnętrzach to róże i fiolety. Warto także postawić na wyraziste i nasycone kolory, które można przełamać szarościami. Wnętrze glamour charakteryzuje się lekkim przepychem.

Świetne w tym wnętrzu sprawdzą się błyszczące tkaniny, kryształowe żyrandole czy srebrne naczynia. Także atlasowe elementy będą nadawały dodatkowego charakteru. Wnętrze w stylu glamour ma przyciągać wzrok połyskującymi elementami., także te w złotych odcieniach dobrze się sprawdzą.

Duże lustra to najlepszy wybór dla małych pomieszczeń, ponieważ optycznie je powiększą. W tym stylu można pozwolić sobie na wiele dodatków, warto zadbać o to by były one błyszczące, tyczy się to wazonów oraz narzut.